O nás

STUDIOBÁRA3P bylo založeno v roce 2007 Barborou Némethovou pod názvem Aerobik & Power Studio Bára. V roce 2011 se přejmenovalo na STUDIOBÁRA3P. Součástí loga je claim, který vyjadřuje i hlavní hodnoty naší činnosti:

Pohyb – zdravý pohyb pod vedením odborně vyškolených instruktorů a trenérů

Pomoc – poradenství v oblasti sportu a zdravého životního stylu

Prožitek – nejen zdravý pohyb, ale i zábava na našich lekcích, pohyb pro tělo, harmonie pro duši a mysl

Od počátku jsme si stanovili jako hlavní cíl podporu zdravého pohybu pro všechny věkové kategorie pod profesionálním vedením s individuálním přístupem. Chceme, aby naši klienti na našich lekcích zapomněli na každodenní hektický život a načerpali novou sílu, klid a pozitivní energii. A aby odcházeli spokojení s důvěrou, že se na naše služby mohou spolehnout.

Díky již poměrně široce vybudované základně sportovců, členů STUDIOBARA3P reprezentujících nejen svůj klub, ale zároveň i město Příbram, se dostává klub do podvědomí občanů města Příbrami i do podvědomí odborníků, kteří se pohybují v oblasti aerobiku a fitness.

Přijďte si k nám zacvičit

Přijdťe si k nám zacvičit na lekce aerobiku, fitboxu, powerjógy, trampolínek, zumby a alpinnigu pod vedením kvalifikovaných profesionálních lektorů. Studiobara3P Vám nabízí kondiční programy pro každý věk. Nabízíme Vám aerobní aktivity ve formě rekreační a sportovní, které změní Váš životní styl a stereotyp denního režimu.

Aktivity:

Aerobní pohyb přispívá v kombinaci se zdravou výživou ke snížení hmotnosti a tvarování celého těla. Aerobní aktivita je způsob cvičení v časovém rozmezí zhruba od 20 do 40 minut, střední intenzity a zátěže. V tomto případě dochází ke spalování přebytečného tuku a hubnutí.

Zdravé hubnutí znamená změnit svůj denní režim, aby podléhal pravidlům a řádům v oblasti stravování, cvičení a práce. Správná životospráva je dieta, která zabírá a díky které budete spokojení se svým tělem, s fyzickou i psychickou kondicí.

Aerobní aktivity sportovní:

Chronologicky

2007 – založení studia
2008 – registrovaným klubem Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz
2010 – otevřeno 1. Alpinningové centrum v  Příbrami
2011 – jako první otevřeny hodiny FitBoxu v Příbrami
2011 – Barbora Némethová jmenována do komise trenérů Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz
2012 – Bára Némethová vedoucím odborného garantu akreditovaného školení „Cvičitel sportu pro všechny“. Tato akreditace se specializuje na tyto aktivity: instruktor alpinningu,instruktor fitboxu, osobní trenér ve fitness, bodystyling a výživové poradenství.

 

© Copyright 2015    Studiobára3P Příbram