FitBox

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

Fitbox® program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit. Fitbox® využívá měřičů tepové frekvence, díky kterým se lekce stává kvalitnější a vámi předsevzetý cíl, rychleji splnitelným. Společnost GDA s.r.o vytvořila Fitbox® Program s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program Fitbox® disponuje lekcemi v několika úrovních, proto si každý účastník lekce (i senior) zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Fitbox® je licenční program a to z toho důvodu, aby instruktoři vedoucí FITBOX lekce byli opravdu důkladně připraveni a vystupovali jako profesionálové schopni reagovat na jakékoliv nenadálé situace v dané lekci. FITBOX lekce smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením Fitbox®, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí Fitbox® na vysoce kvalitních totemech, splňující ty nejpřísnější regule FITBOX Programu, totožného jména Fitbox®. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů Fitbox® Programu.

Na základě našich získaných letitých zkušeností jsme lekce fitboxu rozdělili
a přizpůsobili podle potřeb cvičenců. Vyberte si tu správnou lekci podle svých možností a schopností.

Druhy Fitboxu:

Na první lekci:

Na lekcích FitBoxu je možné si zapůjčit omotávky na zpevnění prstů, dlaní a zápěstí.
V případě, že se stanete stálým návštěvníkem lekcí FitBoxu doporučujeme si zakoupit omotávky nebo rukavice vlastní určené na Fitbox.

Ceník:

Cena za 1 lekci 100 Kč. Při dobití kreditu 1000 Kč, 11. vstup zdarma.
Studenti od 16 do 26 let + senioři od 60 let 80 Kč/1 lekce.
Děti do 15 let 50 Kč/1 lekce.

Délka lekce je 60 minut


Rezervace a podmínky objednávek     Rozvrh hodin
© Copyright 2015    Studiobára3P Příbram