Časté dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho?

Ohledně hubnutí je důležité stanovit si svůj osobní cíl. Rozhodnout se, zda chcete redukovat objemově v cm tzn.zmenšit svoji konfekční velikost nebo váhově v kg. Pokud chcete řešit mírnou nadváhu 5 - 10 kg, při úpravě jídelníčku společně s pravidelným cvičením toho dosáhnete během 3měsíců. Jako klienti STUDIOBÁRA 3P máte možnost nechat si vhodný jídelníček sestavit.

V zóně ALPINNIGU LYMFA SLIM vám můžeme zaručit tyto výsledky:

  • 1 lekce týdně

– vyčištění a aktivace organizmu, odtok usazené lymfy

  • 2 lekce týdně

– vyčištění a aktivace organizmu, odtok usazené lymfy,
– proštíhlení a vyrýsování postavy
– po 6 měsících zmenšení objemu o 1 konfekční velikost
– po 12 měsících zmenšení objemu o 2 konfekční velikosti

  • 3–6 lekcí týdně

- vyčištění a aktivace organizmu, odtok usazené lymfy
– proštíhlení a vyrýsování postavy
– zmenšení objemu
– výrazná nenásilná redukce 12-24kg během 12 měsíců

Mám zdravotní problémy, je toto cvičení vhodné i pro mne?

Pokud máte dlouhodobé zdravotní problémy nebo jste po operačním zákroku, doporučujeme vám opět zónu LYMFA SLIM. Cvičení je sestaveno tak, aby osoby s postižením pohybového aparátu, poškozením plic,nadváhou větší než 60kg, vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a otoky dolních končetin mohly postupně a nenásilně zlepšit svoji kondici. Je důležité před lekcí informovat instruktorku, která vám sestaví individuální cvičební plán. Je to ona, kdo vás sleduje během cvičení a má pod kontrolou váš výkon. Pouhým pohledem pozná, kdy cvičíte nad svou osobní oběhovou zdatnost a upozorní vás, pokud se nadměrně zatěžujete.

Mám velkou nadváhu a stydím se, můžete mi pomoci?

Máme plné pochopení pro klienty, kteří mají skutečně velkou nadváhu, tedy 60kg a víc. V našem studiu pracujeme s těmito klienty prostřednictvím instruktorky, která sama začínala jako klientka s velmi velkou nadváhou. Lékaři pro ni mají označení monstrózní obezita. Nenechte se odradit. Po roce aktivního alpinnigu zakoupilo STUDIOBÁRA 3P speciální váhu, aby se mohla Eva Třezalka zvážit. Je to váha vážící do 200kg. V červenci 2011 ukázal displej váhu 162kg. V prosinci 2011 již jen 155 kg.

Nikdo z nás však neví, jaká byla skutečná váha v květnu 2010, kdy se Eva Třezalka stala instruktorkou alpinningu. Máme zdokumentované jen objemové úbytky, protože do července 2011 každá váha na kterou stoupla ukazovala ERROR. :) Zpětně odhadujeme její váhu v lednu 2010 kolem 180-200kg. Ano, máme instruktorku, která skutečně ví jak se cítíte. U ní, ve skupině VELKÝCH HOLEK najdete plné pochopení a podporu. Víme, jak se cítíte a můžeme vám pomoci tento stav změnit.

 
 
 
© Copyright 2015    Studiobára3P Příbram