Alpinning

Alpinning je cvičební skupinová aktivita, při které mohou být na jedné lekci váhové rozdíly, věkové rozdíly a výkonnostní rozdíly cvičenců. Pravidelným cvičením alpinnigu získá cvičenec rychlých výsledků při zlepšování fyzické a psychické kondice. Rychle vytvarujete celé tělo do krásných estetických křivek nejpřirozenějším způsobem pohybu – chůzí. Lekce alpinningu jsou pouze na objednávku u jednotlivých lektorů. ALPINNING™ je IndoorWalking aktivita, ve volném překladu „chůze uvnitř“. ALPINNING™ lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních stacionárních, tzv. ALPITRACK trenažérech.

Na základě našich získaných letitých zkušeností jsme lekce alpinningu rozdělili a přizpůsobili podle potřeb cvičenců. Vyberte si tu správnou lekci podle svých možností a schopností.

Druhy Alpinningu:

Na první lekci:

Pozn.: Měli byste také zvážit svůj zdravotní stav. V případě, že máte nějaká zdravotní omezení, tak nás kontaktujte na tel: 737 757 535 a my Vám rádi poradíme.

Ceník

Cena za 1 lekci 100 Kč. Při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 900,-Kč  = 10. vstup ZDARMA.
Studenti od 16 do 26 let + senioři od 60 let 80 Kč/1 lekce. Při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 720,-Kč = 10 vstup ZDARMA
Dvouhodinovka a páry 150 Kč
Děti do 15 let 50 Kč / 1 lekce. Při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 450,-Kč = 10 vstup ZDARMA

Délka lekce je 60 minut.


Rezervace a podmínky objednávek     Rozvrh hodin
© Copyright 2015    Studiobára3P Příbram